Mina A’Salam v Madinat Jumeirah

Hotel Mina A'Salam

Tento hotel s velmi dlouhým názvem se od zbylých dvou liší především architektonicky. Jeho budovy v arabském stylu jsou provoněny exotickými dřevinami, kadidly a růžemi.

Romantický ráj pro zamilované

Pro romanticky založené páry či jedince se pobyt zde rovná téměř životu v ráji, protože vše je zde přizpůsobeno té správné atmosféře.

Zdi jsou obloženy drahým vyřezávaným santalovým dřevem, po celé jeho obrovské rozloze na vás vykukují romantická zákoutí a mezi budovami se prolínají vodní kanály o délce 3,7 kilometrů.

Plavba na hotelových korábech

Příjemné chvíle vám může poskytnout plavba hotelovými koráby, které z průzračných vodních kanálů vyplouvají až k Perskému zálivu.

Pohodová atmosféra je zdůrazněna i tím, že se hotel snaží vyhnout přílišným návalům turistů – můžete si vybrat hned z několika recepcí, přes které do hotelu vstoupíte.

Restaurace u mramorového bazénku

V místním atriu u mramorového bazénku s hladinou pokrytou bílými i rudými okvětními plátky růží můžete posedět a pojíst a personál vám zpříjemní pobyt vonnou kadidelnicí. Z hotelových teras je možné vidět bílé písečné pláže, okolní laguny i sedmihvězdičkový hotel Burj Al Arab.

Luxusní komplex se vším všudy

Mina A’Salam je dokonce tak komplexní, že pokud nechcete, tak během dovolené z něj vůbec nemusíte vyjít, protože je to takové město v městě. Funguje zde mnoho kaváren, stylové restaurace, amfiteátr, nejrůznější obchůdky apod.

Kontakt

Další hotely v Dubaji »